AgTech Ukraine

«Вчасно»

Напрямок

Услуги

Контакти

Про компанію

«Вчасно» - це сучасний сервіс, який забезпечує моментальний обмін документами в режимі онлайн. Користувачі можуть завантажувати та отримати документи, переглядати файли та отримувати детальну інформацію про них. Підписати угоду тепер також можна в режимі онлайн. Окрім цього, відкрита функція коментування документів та зберігання зразка з підписом на комп’ютері чи сервері.

Взаємодія

Основна суть партнерства «АгроЯрд» та «Вчасно» полягає в тому, що сервіс забезпечує нам можливість використання електронного підпису для електронних контрактів. Це дозволяє укладати повністю електронний договір купівлі-продажу одразу на сайті «АгроЯрд». Така функція є абсолютним нововведенням в області аграрного бізнесу. А сам договір, має таку ж юридичну силу, як і паперовий аналог з мокрою печаткою.

В свою чергу, ресурс «АгроЯрд» позиціонує на своєму сайті сервіс «Вчасно», як партнера. Що забезпечує популяризацію ресурсу та його просування серед потенційної цільової аудиторії.

Хочемо висловити подяку представникам сервісу, за проявлений професіоналізм та зручний формат співробітництва, який вони нам надали. Колегам та конкурентам, також хочемо порекомендувати «Вчасно», оскільки сервіс показує високий рівень роботи з партнерами.