Про АгроЯрд

«АгроЯрд» - багатофункціональний торгівельний майданчик для ведення аграрного бізнесу. Він призначений для представників різних сегментів АПК. Тут зібрані основні товари та послуги сільськогосподарської спрямованості. Тепер, в рамках лише одного ресурсу, можна купити/продати:

  • Зерно
  • Посівний матеріал
  • Добрива
  • Засоби захисту рослин
  • Агротехніку
  • Паливно-мастильні матеріали
  • Запчастини та шини
  • «АгроЯрд» - це організація аукціонів, участь у тендерах, створення та розміщення оголошень, в цілому, все що потрібно для ефективної діяльності в рамках АПК. У вас є пропозиція – ресурс допоможе сформувати попит, маєте попит – знайдемо оптимальну пропозицію.

Аукціони від «АгроЯрд»

Зібрали врожай і бажаєте вигідно його продати? Просто створіть зерновий аукціон на «АгроЯрд», це займе не більше 3х хвилин. Тут перед вами відкривається ряд можливостей:

Вигідний продаж врожаю

Широка цільова аудиторія – всі аграрії України Можливість вибору найбільш оптимального варіанту для співробітництва Погодьтесь, звучить привабливо. Ви вказуєте культуру, яку хочете продати, об’єм, початкову вартість та чекаєте на вигідні пропозиції. Це чудова можливість розширити власний ринок збуту.

Тендери та участь у них

Довгий час участь у тендерах була чимось далеким для простих аграріїв, в теорії усі знайомі з цією діяльністю, а от на практиці справи куди гірші. «АгроЯрд» вирішує цю проблему - тендерна діяльність в рамках нашого ресурсу, це безпечно та просто.

Ви реалізуєте продукцію на нових ринках Працюєте лише з перевіреними контрагентами Умови тендеру прості й зрозумілі кожному Перед вами найширший асортимент у країні Тендерна діяльність керується відкритою системою комерційних закупівель RIALTO (аналогом ProZorro)

Робота з оголошеннями

Всього за декілька натискань ви можете створити й розмістити оголошення про покупку/продаж на «АгроЯрд». Зручна система пошуку за заданими критеріями дозволить швидко знайти необхідний товар. Тут зібране все, що допоможе отримати гарний врожай й вигідно його реалізувати.

Чому співробітництво з «АгроЯрд» це правильне рішення?

По-перше, ви економите власний час. Продати/купити профільні товари чи прийняти участь у тендері можна всього за декілька натискань. Непотрібно довго шукати посередників й годинами знаходитись в режимі очікування.

По-друге – отримуєте прибуток. Ви самі обираєте найбільш вигідну з усіх пропозицій й продаєте свій врожай якомога дорожче. «АгроЯрд» підбере Топ 10 варіантів, які оптимально поєднують у собі ціну та умови.

Ми завжди з вами! Сучасний мобільний додаток «АгроЯрд» дозволяє працювати, знаходячись у будь якій точці. Більше непотрібно залежати від комп’ютеру та якісного підключення до мережі, тепер усе у вашому мобільному телефоні. В рамках додатку зібрані дані по аукціонам, нові пропозиції та угоди.

Тендери Rialto – спрощений варіант роботи з комерційними закупівлями по системі ProZorro. Це дає змогу укладати безпечні угоди, уникнути корупції та співробітництва з сумнівними партнерами.

Електронна угода – реальне нововведення в АПК, яке дозволяє зекономити час на оформленні паперових документів. Юридична сила такої угоди така сама, як і паперового аналогу з мокрими печатками. А в процесі укладання використовується ЕЦП.

about

У кожного в господарстві є ящик з інструментами. За потреби, необхідний інструмент завжди знаходиться під рукою, це дуже зручно. Тепер уявіть, що «АгроЯрд», це ящик з електронними інструментами, без яких не обійтись у веденні сільськогоподарської діяльності. Ми вносимо нові технології в аграрний бізнес України, роблячи його сучасним та прибутковим. Модернізуйтесь разом з нами.